System Fly

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

 • Wariant I
  Komoda FLY II
  799.00 
 • Wariant I
  Komoda FLY SBK
  1,079.00 
 • Meblościanka FLY A1
  1,639.00 
 • Meblościanka FLY A2
  1,639.00 
 • Meblościanka FLY A3
  1,639.00 
 • Wariant I
  Meblościanka FLY C1
  2,109.00 
 • Wariant I
  Meblościanka FLY C2
  2,109.00 
 • Wariant I
  Meblościanka FLY C3
  2,109.00 
 • Wariant I
  Meblościanka FLY E1
  2,199.00 
 • Wariant I
  Meblościanka FLY E2
  2,199.00 
 • Wariant I
  Meblościanka FLY E3
  2,199.00 
 • Wariant I
  Meblościanka FLY G1
  1,179.00 

Podczas urządzania pomieszczeń domowych zwracamy szczególną uwagę na najlepsze połączenie funkcjonalności z wyjątkowym designem, odpowiadającym własnym gustom i potrzebom. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć systemy meblowe skomponowane w sposób niezwykle pomysłowy. Składają się z mebli modułowych, które dostępne są jako samodzielne elementy. Służą do tworzenia indywidualnego wyposażenia wnętrza, dzięki czemu zapewnią oryginalny i unikatowy charakter. Meble modułowe są zarówno sposobem na spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań, jak i skomponowanie spersonalizowanej meblościanki do salonu.

Kompleksowa oferta dostępna na naszej stronie internetowej składa się z funkcjonalnych elementów, różniących się przede wszystkim kształtami, wielkościami oraz przeznaczeniem. Ze względu na wszechstronność można stworzyć wymarzoną konfigurację zgodną z priorytetowymi potrzebami i upodobaniami każdego klienta. System meblowy Fly to jeden z naszych sposobów na niepowtarzalne wyposażenie pomieszczenia domowego. Wyróżnia się nowoczesnością, za którą odpowiadają smukłe i wąskie meble. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu atrakcyjnie prezentują się na ścianie, tworząc kompozycję z ciekawych, prostych kształtów. Meble systemowe Fly mogą łączyć się z naszymi innymi systemami, takimi jak Switch, Blox czy Galino. Każdy z nich posiada nowoczesny i minimalistyczny charakter, co doskonale ze sobą współgra, tworząc wyjątkową i nietuzinkową kompozycję mebli.

Nowoczesny kształt mebli w wielu rozmiarach

Meble systemowe Fly to jeden z naszych wyjątkowych systemów modułowych. Elementy posiadają bardzo unikatowy charakter, wskazujący na nowoczesność, prostotę i minimalizm. W systemie meblowym Fly można znaleźć różnego rodzaju szafki wiszące, szafki RTV ze szklanymi półkami oraz miks funkcjonalnych półek. Wszystkie elementy dostępne są w rozmaitych wielkościach, co pozwala stworzyć niezwykłą kompozycję na ścianie. Meble systemowe Fly zwracają uwagę bardzo prostym, ale niesamowitym kształtem. Dostępne są w formie długiego prostokąta, umożliwiającego powieszenie zarówno w pionie, jak i poziomie. System meblowy Fly wraz z innymi elementami pozwala na stworzenie bardzo ciekawej konfiguracji z figur geometrycznych. Zachęca do kreatywności związanej z zaprojektowaniem niepowtarzalnego wnętrza, które zachwyci Twoich gości!

Dobierz tylko te meble modułowe, których potrzebujesz!

Gotowe kolekcje meblowe nie zawsze spełniają oczekiwania wszystkich klientów ze względu na niepotrzebne elementy w zestawie lub wręcz przeciwnie – ich brak. W tej drugiej sytuacji brakujący mebel można zastąpić innym meblem, natomiast pierwsza sytuacja wydaje się dość problematyczna. Prezentowane przez nas meble modułowe, w tym system meblowy Fly, pozwalają klientom na dobranie wyłącznie tych elementów, które są potrzebne. Dzięki temu pozwalają też na osiągnięcie maksymalnej funkcjonalności w pomieszczeniu. Dodatkowo oferowane przez nas meble systemowe Fly utrzymywane są w eleganckim oraz nowoczesnym stylu, co zadziała wyjątkowo na wystrój całego wnętrza. Łącząc elementy z jednego systemu z drugim, tworzymy oryginalną kompozycję, jakiej nie będzie miał nikt inny! Zachęcamy do łączenia ze sobą nie tylko kolekcji, ale także unikatowych wersji kolorystycznych. Dostępne są one w różnych odcieniach zarówno w połysku, jak i macie, co pozwala na skomponowanie nieszablonowego wyposażenia wnętrza. System meblowy Fly jest jednym z tych, który gwarantuje niesamowite możliwości.

Meble od Polskiego producenta

Masz pytania odnośnie naszych produktów, albo potrzebujesz porady?