fbpx

System Galino

Co wyróżnia nasze kolekcje mebli spośród innych dostępnych na rynku? Przede wszystkim ich modułowość pozwalająca na stworzenie unikatowego wyposażenia każdego wnętrza. W ofercie przygotowaliśmy atrakcyjne systemy meblowe, które umożliwią łączenie nowoczesnych stylów, rozmaitych wielkości i kształtów oraz różnorodnej kolorystyki. Za pomocą mebli modułowych pragniemy zachęcić współczesnych klientów do tworzenia spersonalizowanych zestawów. Jest to doskonały sposób zarówno na spełnienie najbardziej wymagających oczekiwań, jak i dopasowanie wyposażenia do konkretnych, najważniejszych potrzeb. Polecamy jeden z naszych wyjątkowych systemów meblowych Galino, łączący w designie klasykę z nowoczesnością.

Meblościanki

Galino A
Galino C
Galino D
Galino E

Elementy systemu

Niepowtarzalny efekt w Twoim salonie


Świetnie współgra z innymi meblami systemowymi dostępnymi w naszej ofercie, takimi jak Switch, Blox czy Fly. Systemy meblowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oferowane w nich elementy mogły tworzyć spójną całość. Dzięki temu kompozycja stworzona z różnego rodzaju mebli będzie prezentować się bardzo stylowo i unikatowo. System meblowy Galino to bardziej klasyczny model, który doskonale połączy się z minimalizmem i prostotą szafek Blox czy witryn Switch. Prezentowane przez nas meble modułowe to najlepszy sposób na stworzenie oryginalnego wystroju wnętrza. Łącząc ze sobą inne style, kształty oraz wielkości elementów, jesteśmy w stanie osiągnąć niepowtarzalny i spektakularny efekt. System meblowy Galino, składający się z mebli modułowych, to odpowiedź na potrzeby współczesnych domowników, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania.

Nowoczesny design w rozmaitych wersjach kolorystycznych


System meblowy Galino to nowoczesny design z nutą klasyki, za którą odpowiada głównie uniwersalna stylistyka i dekoracyjne uchwyty. Składa się z wielu propozycji meblowych, które pozwolą uzyskać wyjątkowe, funkcjonalne wnętrze. Meble modułowe z tego systemu dostępne są w ciekawych wersjach kolorystycznych, co pozwala stworzyć niepowtarzalną kompozycję. Warianty oferowane są w wielu możliwościach, zapewniając za każdym razem oryginalny wystrój. Można wybrać zarówno kolor korpusu, jak i frontów. System meblowy Galino jest dostępny w ciemnej stylistyce wenge, utrzymanej w brązowym odcieniu kolorystycznym, białym lub czarnym macie i połysku oraz nietuzinkowej śliwie. System meblowy Galino świetnie sprawdzi się jako baza indywidualnie tworzonej meblościanki do każdego salonu, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Najwyższej jakości meble modułowe


Meble modułowe oferowane w wielu systemach na naszej stronie internetowej zachwycą klientów nie tylko wieloma możliwościami i nowoczesnym designem, ale przede wszystkim najwyższą jakością wykonania. Meble systemowe Galino to przepiękne szafy, półki i witryny o różnych wielkościach, których niepowtarzalny wygląd idzie w parze z najlepszej klasy materiałami zastosowanymi w produkcji. Dodatkowo systemy stworzono w zgodzie z najnowocześniejszą technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. System meblowy Galino został wyposażony w witryny z przeszklonymi drzwiami wykonanymi z solidnego szkła hartowanego. Element nie tylko elegancko się prezentuje, ale gwarantuje najwyższy poziom precyzji wykonania. Dużym atutem mebli systemowych Galino jest także oświetlenie LED, które pozwala stworzyć niesamowity klimat w każdym pomieszczeniu. Jest to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na wiele możliwości aranżacyjnych. Fronty prezentowanych przez nas elementów otwierane są za pomocą Push-Click, co świadczy o ich nowoczesności. Najwyższa jakość mebli modułowych zachęca do stworzenia unikatowej kompozycji wyposażenia, która osiągnie indywidualny i oryginalny styl.

Świetnie współgra z innymi meblami systemowymi dostępnymi w naszej ofercie, takimi jak Switch, Blox czy Fly. Systemy meblowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby…

…stworzyć wymarzoną konfigurację zgodną z priorytetowymi potrzebami i upodobaniami każdego klienta. System meblowy Fly to jeden z naszych sposobów na niepowtarzalne wyposażenie pomieszczenia domowego. Wyróżnia się nowoczesnością, za którą odpowiadają smukłe i wąskie meble. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu atrakcyjnie prezentują się na ścianie, tworząc kompozycję z ciekawych, prostych kształtów. Meble systemowe Fly mogą łączyć się z naszymi innymi systemami, takimi jak Switch, Blox czy Galino. Każdy z nich posiada nowoczesny i minimalistyczny charakter, co doskonale ze sobą współgra, tworząc wyjątkową i nietuzinkową kompozycję mebli.

Nowoczesny kształt mebli w wielu rozmiarach

Meble systemowe Fly to jeden z naszych wyjątkowych systemów modułowych. Elementy posiadają bardzo unikatowy charakter, wskazujący na nowoczesność, prostotę i minimalizm. W systemie meblowym Fly można znaleźć różnego rodzaju szafki wiszące, szafki RTV ze szklanymi półkami oraz miks funkcjonalnych półek. Wszystkie elementy dostępne są w rozmaitych wielkościach, co pozwala stworzyć niezwykłą kompozycję na ścianie. Meble systemowe Fly zwracają uwagę bardzo prostym, ale niesamowitym kształtem. Dostępne są w formie długiego prostokąta, umożliwiającego powieszenie zarówno w pionie, jak i poziomie. System meblowy Fly wraz z innymi elementami pozwala na stworzenie bardzo ciekawej konfiguracji z figur geometrycznych. Zachęca do kreatywności związanej z zaprojektowaniem niepowtarzalnego wnętrza, które zachwyci Twoich gości!

Dobierz tylko te meble modułowe, których potrzebujesz!

Gotowe kolekcje meblowe nie zawsze spełniają oczekiwania wszystkich klientów ze względu na niepotrzebne elementy w zestawie lub wręcz przeciwnie – ich brak. W tej drugiej sytuacji brakujący mebel można zastąpić innym meblem, natomiast pierwsza sytuacja wydaje się dość problematyczna. Prezentowane przez nas meble modułowe, w tym system meblowy Fly, pozwalają klientom na dobranie wyłącznie tych elementów, które są potrzebne. Dzięki temu pozwalają też na osiągnięcie maksymalnej funkcjonalności w pomieszczeniu. Dodatkowo oferowane przez nas meble systemowe Fly utrzymywane są w eleganckim oraz nowoczesnym stylu, co zadziała wyjątkowo na wystrój całego wnętrza. Łącząc elementy z jednego systemu z drugim, tworzymy oryginalną kompozycję, jakiej nie będzie miał nikt inny! Zachęcamy do łączenia ze sobą nie tylko kolekcji, ale także unikatowych wersji kolorystycznych. Dostępne są one w różnych odcieniach zarówno w połysku, jak i macie, co pozwala na skomponowanie nieszablonowego wyposażenia wnętrza. System meblowy Fly jest jednym z tych, który gwarantuje niesamowite możliwości.

Domekon