fbpx

System Web

Spośród wszystkich wariantów mebli dostępnych w ofercie naszego internetowego sklepu meblowego Domekon nasi klienci mają do dyspozycji nie tylko pojedyncze elementy, ale też gotowe zestawy. Druga z tych opcji może jednak podlegać indywidualnym konfiguracjom według określonych preferencji klienta. Jest to właśnie największy atut, którym wyróżniają się meble modułowe. Nie zawsze całościowa koncepcja wzornicza trafia w gust potencjalnego odbiorcy, więc może on dokonać korekt w konkretnym zestawie. Taka formuła mebli jest zwykle wykorzystywana w salonach i gabinetach, dając spore możliwości w obszarze eksperymentowania z poszczególnymi elementami. Można więc zaaranżować daną przestrzeń wedle własnego uznania, w czym pomoże system meblowy WEB. Tworzą go modele meblościanek złożone z kilku komponentów. Są nimi: Clevo, Cover, Drada, Invento, Tubus, Ledge oraz Stick.

Meblościanki

Elementy systemu

Meble modułowe to w pełni spersonalizowane zestawy


Dokonując zasadniczego podziału, należy skoncentrować się na poszczególnych przykładach, dla których jest możliwe realizowanie przedstawionych konfiguracji. Opcja Clevo to dwie szuflady posiadające również dwie komory. Do tego dochodzi witryna wisząca oraz front z możliwością dwustronnego mocowania, otwierany w formie push-click. Zasadnicza różnica w obszarze doboru konkretnych elementów dotyczy wykończenia, w którego zakres wchodzi forma połysku i kolor korpusu. Samo zestawienie komponentów tworzy bowiem dany zestaw. Meble systemowe WEB będą uwzględniać chociażby połysk PVC lub wersje matowe. Do tego dochodzi różnorodna kolorystyka oraz jej połączenia, które są rozmaite dla danych wariantów. Opcja Cover to między innymi stolik RTV oraz przeszklona witryna wisząca. Niebieskie podświetlenie LED wraz z trzema półkami szklanymi daje możliwość atrakcyjnego wykorzystania wnętrza każdego salonu.

Unikalny styl i elegancja mebli modułowych


Zakup tych mebli modułowych to gwarancja niepowtarzalnego designu. Spersonalizowany charakter salonu to także zasługa zestawu Drada. Jego stolik RTV posiada szklaną półkę umieszczoną pośrodku, natomiast witryna wisząca otwierana na push-click jest uzupełniona oświetleniem LED. Ta technologia jest niezwykle wydajna oraz energooszczędna, zaś klienci mogą też wybierać pomiędzy białym i czarnym frontem, w wersji matowej albo połyskliwej. Kolejne możliwości daje zestaw Invento zawierający dwa stoliki RTV, które można połączyć w jeden. Zmieści się na nim telewizor o dużej przekątnej ekranu, więc w razie potrzeby powstanie niebanalny salon. Tubus to fronty z możliwością mocowania z dwóch stron oraz stolik RTV z jedną klapą. Zestaw uzupełnia wisząca witryna otwierana na push-click, co staje się coraz powszechniejszym rozwiązaniem.

Meble modułowe jako alternatywa dla nowoczesnego klienta


Istnieje grupa klientów, którzy oczekują indywidualnych rozwiązań nie dla całych zestawów mebli, lecz ich pojedynczych elementów. Na tej bazie powstała właśnie koncepcja systemu meblowego WEB, którym jest również wariant Ledge. Jego specyfika odnosi się zwłaszcza do witryny wiszącej, posiadającej dwie półki szklane wzbogacone oświetleniem LED. Co ciekawe, są one dobrze widoczne nawet przy zamkniętych drzwiczkach. Jest to zatem forma pełnej przejrzystości, uzupełniona o właściwą oprawę. Ostatnią z opcji jest Stick, której stolik RTV posiada trzy komory i front na rozwórkach. Uniwersalny oraz dość prosty montaż witryny, a także jej drzwiczek, to kolejna zaleta zestawu modułowego. Uchwyty o długości 25 cm dają nie tylko praktyczne możliwości otwierania i zamykania, lecz stanowią też o dodatkowych walorach wizualnych. Te modele posiadają charakterystyczne rozstawienia, które można bliżej poznać poprzez załączone wizualizacje.

Spośród wszystkich wariantów mebli dostępnych w ofercie naszego internetowego sklepu meblowego Domekon nasi klienci mają do dyspozycji nie tylko pojedyncze elementy, ale też…

…stworzyć wymarzoną konfigurację zgodną z priorytetowymi potrzebami i upodobaniami każdego klienta. System meblowy Fly to jeden z naszych sposobów na niepowtarzalne wyposażenie pomieszczenia domowego. Wyróżnia się nowoczesnością, za którą odpowiadają smukłe i wąskie meble. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu atrakcyjnie prezentują się na ścianie, tworząc kompozycję z ciekawych, prostych kształtów. Meble systemowe Fly mogą łączyć się z naszymi innymi systemami, takimi jak Switch, Blox czy Galino. Każdy z nich posiada nowoczesny i minimalistyczny charakter, co doskonale ze sobą współgra, tworząc wyjątkową i nietuzinkową kompozycję mebli.

Nowoczesny kształt mebli w wielu rozmiarach

Meble systemowe Fly to jeden z naszych wyjątkowych systemów modułowych. Elementy posiadają bardzo unikatowy charakter, wskazujący na nowoczesność, prostotę i minimalizm. W systemie meblowym Fly można znaleźć różnego rodzaju szafki wiszące, szafki RTV ze szklanymi półkami oraz miks funkcjonalnych półek. Wszystkie elementy dostępne są w rozmaitych wielkościach, co pozwala stworzyć niezwykłą kompozycję na ścianie. Meble systemowe Fly zwracają uwagę bardzo prostym, ale niesamowitym kształtem. Dostępne są w formie długiego prostokąta, umożliwiającego powieszenie zarówno w pionie, jak i poziomie. System meblowy Fly wraz z innymi elementami pozwala na stworzenie bardzo ciekawej konfiguracji z figur geometrycznych. Zachęca do kreatywności związanej z zaprojektowaniem niepowtarzalnego wnętrza, które zachwyci Twoich gości!

Dobierz tylko te meble modułowe, których potrzebujesz!

Gotowe kolekcje meblowe nie zawsze spełniają oczekiwania wszystkich klientów ze względu na niepotrzebne elementy w zestawie lub wręcz przeciwnie – ich brak. W tej drugiej sytuacji brakujący mebel można zastąpić innym meblem, natomiast pierwsza sytuacja wydaje się dość problematyczna. Prezentowane przez nas meble modułowe, w tym system meblowy Fly, pozwalają klientom na dobranie wyłącznie tych elementów, które są potrzebne. Dzięki temu pozwalają też na osiągnięcie maksymalnej funkcjonalności w pomieszczeniu. Dodatkowo oferowane przez nas meble systemowe Fly utrzymywane są w eleganckim oraz nowoczesnym stylu, co zadziała wyjątkowo na wystrój całego wnętrza. Łącząc elementy z jednego systemu z drugim, tworzymy oryginalną kompozycję, jakiej nie będzie miał nikt inny! Zachęcamy do łączenia ze sobą nie tylko kolekcji, ale także unikatowych wersji kolorystycznych. Dostępne są one w różnych odcieniach zarówno w połysku, jak i macie, co pozwala na skomponowanie nieszablonowego wyposażenia wnętrza. System meblowy Fly jest jednym z tych, który gwarantuje niesamowite możliwości.

Domekon