Regały

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Wariant I|Wariant II
  Regał Blox 10
  229.00 
 • Wariant I|Wariant II
  Regał Blox 11
  269.00 
 • Wariant I|Wariant II
  Regał Blox 15
  269.00 
 • Wariant I|Wariant II
  Regał Blox 16
  309.00 
 • Regał Vivero
  549.00 
 • Regał z szufladą EASY
  699.00 

Rozwój innowacyjnych technologii wytwórczych nie zahamował jednak popularności tradycyjnych mebli, wśród których na uwagę zasługują również regały z oferty naszego internetowego sklepu meblowego Domekon. Oczywiście sama specyfika przeznaczenia pozwala na przechowywanie książek lub innych drobiazgów za szkłem lub na otwartych półkach. Zasadnicza różnica jest widoczna w koncepcjach wzorniczych oraz propozycjach aranżacyjnych. Każdy zakup musi bowiem współgrać z całościowym designem danego pomieszczenia. Najpowszechniejszym wariantem są wciąż regały na książki, które oprócz praktycznego wymiaru wyróżniają się także wieloma walorami estetycznymi. Niektóre z nich to części nowoczesnych systemów modułowych BLOX, a inne są pojedynczymi wersjami młodzieżowymi.

Najwyższa klasa materiałowa regałów pokojowych

Najpopularniejszym typem jest oczywiście drewno dębowe, czyli surowiec zapewniający nie tylko dużą trwałość użytkową, ale też ponadprzeciętne walory estetyczne. Zwiększona wytrzymałość to z kolei regały metalowe, które są widoczne zwłaszcza w nowocześniejszych wersjach designu, zwłaszcza w stylu industrialnym. Koncertując się na konkretach, BLOX to stojące i wiszące regały o różnych wymiarach. Ich cechą wspólną jest dostępność w wersjach: czarny lub biały mat. Zastosowana płyta posiada przeważnie twardy tył oraz grubość ok. 22 mm. Dużą zaletą jest czytelna i precyzyjna instrukcja, która zdecydowanie ułatwia montaż. Można go dokonać samodzielnie lub też z pomocą zaprzyjaźnionych i sprawdzonych fachowców. Regały BLOX to otwarte półki nieposiadające przeszkleń ani drzwiczek.

Uniwersalność zastosowania pojemnych regałów

Zaprezentowana oferta to także praktyczne i pakowne regały pokojowe. Są one przeznaczone dla młodzieży oraz dorastających dzieci, które mogą posiadać niezwykle dużo gadżetów oraz innych rzeczy osobistych. Stojący wariant DINO jest niezabudowany, aby ułatwiać dostęp do najpotrzebniejszych i poszukiwanych drobiazgów. Warto dodać, że taki regał składa się z czterech półek, zapewniających stabilność i łatwość w codziennym utrzymaniu czystości. Ten mebel w żaden sposób nie ogranicza bowiem dostępności, dzięki czemu znacznie prościej można wyczyścić jego powierzchnię. Korpus jest stworzony z dębu Sonoma, natomiast biała płyta tylna jest uzupełnieniem całej konstrukcji. Czytelna instrukcja sprawia, że nie powinno być także większych kłopotów z wykonaniem samodzielnego montażu.

Regały dopasowane do całościowego designu wnętrza

Na ogół regały modułowe dają możliwość dostosowania wariantu do określonych oczekiwań oraz potrzeb klienta. Jest to doskonale widoczne właśnie w systemie BLOX, w którym przyszły użytkownik może wybierać spośród kilkunastu wersji. Każda z nich różni się wymiarem, choć posiadają one również pewne cechy wspólne. Na przykład jedna półka to wyróżnik opcji numer 10-14, natomiast większa ich ilość jest uwzględniona w modelach 15-18. Wraz ze wzrostem numeracji rośnie także liczba półek, a ostatni wariant posiada ich aż 5. Producent zadbał więc o potrzeby funkcjonalne związane z pojemnością tych mebli. Ogólna atrakcyjność wizualna łączy się z praktycznym zastosowaniem, tworząc ciekawą i niebanalną propozycję dla klienta. Nasze regały to meble o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie!

Meble od Polskiego producenta

Masz pytania odnośnie naszych produktów, albo potrzebujesz porady?