Witryny

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

 • Wariant I
  Witryna FLY 21
  529.00 
 • Wariant I
  Witryna FLY 22
  529.00 
 • Wariant I
  Witryna FLY 51
  609.00 
 • Witryna Neo I
  979.00 
 • Witryna Neo II
  619.00 
 • Witryna niska Cross
  1,079.00 
 • Witryna niska Edge
  1,169.00 
 • Witryna niska Ontario
  1,059.00 
 • Witryna niska Plank
  1,209.00 
 • Witryna niska Thin
  1,079.00 
 • Wariant I
  Witryna wisząca FLY 41
  629.00 
 • Wariant I
  Witryna wisząca FLY 42
  629.00 

Niektóre kategorie mebli cechują się nie tylko uniwersalnym zastosowaniem, ale też wieloma możliwościami ich zestawienia. Takie są między innymi witryny pokojowe dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu meblowego Domekon. Można je spotkać między innymi w salonie lub przedpokoju. Niepowtarzalne wzornictwo oraz dopracowanie detali to atuty, którymi wyróżniają się nasze propozycje. Jeśli chodzi o witryny do salonu, to należy wyróżnić choćby elementy poszczególnych zestawów, które podlegają indywidualnym konfiguracjom. Klienci mogą wybierać między innymi spośród wersji za szkłem lub otwartych, a każda z nich posiada określony rozmiar i pojemność. Oprócz walorów wizualnych witryna przydaje się do przechowywania książek i drobiazgów.

Witryny pokojowe to atrakcyjny design i jakość wykonania

Podkreślając indywidualną charakterystykę naszych mebli, warto skoncentrować się na konkretnych modelach. Witryna przeszklona jest między innymi częścią: ABW Tokio, ABW Concret, ABW Rebel czy ABW Rio. Każda z nich wyróżnia się całkowicie własną specyfiką. Pierwszy wariant jest opcją wiszącą, która posiada dwoje drzwiczek. Użytkownik otwiera je w formie push-click, czyli bez konieczności wykorzystywania uchwytów. Wystarczy jedynie dotyk, poprzez który można wyczuć niewielki opór przy domykaniu. Druga z opcji to witryna wisząca posiadająca tylko częściowe przeszklenia. Wersja Rebel posiada element stojący z klapą otwieraną do góry. Meble, takie jak witryny, mają także określoną pojemność. Widać to na przykładzie ABW Rio, gdzie stworzono zarówno wąską, jak i szeroką wersję. Obie są wspierane specjalnymi siłownikami gazowymi.

Charakterystyka detali witryn pokojowych

Prezentowana kategoria mebli, jakimi są w tym przypadku witryny oszklone, to także pełne skoncentrowanie na niuansach wykończenia. Mają one nie tylko niepowtarzalny wygląd, ale też ogólną niezawodność użytkową. Widać to na przykładach elementów zestawów: ABW Dark, ABW Game i ABW Rico. W pierwszym przypadku witryna wisząca posiada gięty front, za którym znajdują się cztery przestrzenie. Drzwiczki w metalowej ramce mają także wydajne i energooszczędne podświetlenie LED. Prezentuje się ono niezwykle efektownie, a w porze wieczornej pozwala stworzyć niepowtarzalny oraz ciepły klimat. Witryna w meblościance ABW Game to niewielkie drzwi otwierane na push-click i niebieskie oświetlenie. Taka barwa wycisza i działa kojąco na domowników zmęczonych całodzienną aktywnością.

Pełne dopasowanie witryn do aranżacji pomieszczenia

Każda z przedstawionych witryn musi być dostosowana do całościowego designu wnętrza, stąd wyboru pojedynczej witryny trzeba dokonywać w oparciu o fachowe konsultacje. Pomogą one w zestawieniu odpowiednich wariantów produktowych. Czasem mogą to być witryny za szkłem posiadające jedną półkę z dwiema komorami. Taki wariant wiszący bez podświetleń będzie idealnie pasował do salonu. Trzeba zaznaczyć, że witryna występuje w zestawieniu z innymi kategoriami mebli, którymi mogą być na przykład komody i metalowe regały. Ciekawą witryną jest także część meblościanki ABW Sonic. Wyróżnia się ona głównie pod względem podświetlonych komór, które posiada przeszklona półka. Klient ma zatem wiele różnorodnych możliwości wyboru, a wymiary witryn będą dopasowane do parametrów pomieszczenia.

 

Meble od Polskiego producenta

Masz pytania odnośnie naszych produktów, albo potrzebujesz porady?