Młodzieżowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Biurko Vivero
  599.00 
 • Komoda Vivero I
  609.00 
 • Komoda Vivero II
  829.00 
 • Łóżko Vivero
  979.00 
 • Regał Vivero
  549.00 
 • Wariant I
  Szafa młodzieżowa DINO 2D
  809.00 
 • Szafa Vivero I
  679.00 
 • Szafa Vivero II
  1,129.00 

Urządzenie pokoju nastolatka to niewątpliwie dla wielu rodziców wyzwanie. Okres buntu, szukanie swojej drogi, kreowanie indywidualnego świata – własny pokój musi być miejscem, w którym nasza pociecha będzie czuć się dobrze i bezpiecznie. Meble do pokoju młodzieżowego powinny dawać możliwości do intensywnej nauki, zdrowego odpoczynku oraz spędzania czasu z rówieśnikami. To niewątpliwie prywatne terytorium dziecka i pole wielkich eksperymentów, ale jako odpowiedzialni rodzice powinniśmy zadbać o funkcjonalność tej przestrzeni z perspektywą kilku lat. Warto więc wybrać dość uniwersalne rozwiązania, a poprzez dodatki i akcesoria dostosować do stylu nastolatka. Dzięki temu jest szansa, że meble posłużą dłużej niż modele w szalonych kolorach czy o niestandardowym kształcie, które mogły okazać się jedynie chwilową inspiracją.

Meble młodzieżowe dla chłopaka – co wybrać?

Meble do pokoju młodzieżowego dla chłopaka to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Funkcjonalność wnętrza oraz chęć dziecka do wyrażenia siebie niestety nie zawsze idzie w parze. Bez względu na wszystko łóżko młodzieżowe musi być komfortowe i mieć odpowiednio wyprofilowany materac. W wieku nastoletnim przy szybkim wzroście należy dbać o dobrą jakość snu. Przekłada się to bezpośrednio na efektywność nauki, ogólny nastrój, ale także na zdrowy kręgosłup. Polecamy zatem z naszej oferty łóżko z dwiema szufladami i dwiema komorami. Dzięki temu Twoja pociecha może trzymać w nich swoje skarby, niezbędne gadżety lub po prostu pościel. Kolejnym, bardzo ważnym elementem wyposażenia jest biurko do pokoju młodzieżowego. Najlepiej ustawić je w pobliżu okna, żeby jak najdłużej docierało tam naturalne światło. W naszym sklepie można znaleźć ciekawy model biurka młodzieżowego – zawiera szufladę, niezbędną np. na artykuły piśmiennicze, szafkę na zeszyty, a także wysuwaną półkę m.in. na klawiaturę komputerową lub większych rozmiarów bloki techniczne. Nad biurkiem warto umieścić szafkę wiszącą – w naszym asortymencie dostępna jest mini meblościanka młodzieżowa – składa się z dwóch wolnych półek oraz dwóch zamykanych. Dzięki niej Twój zuch będzie miał niezbędne książki oraz przybory w zasięgu wzroku i rąk.

Meble do pokoju młodzieżowego dla dziewczyny

Znaczna część nastolatek preferuje wyraziste kompozycje, śmiałe połączenia form i kolorów. Nic dziwnego, ponieważ często zbiega się to z ich naturalną potrzebą ekspresji siebie. Jednak gust, zwłaszcza u dziewczyn, może się bardzo szybko zmieniać. Wybierając meble do pokoju młodzieżowego, warto zasugerować bardziej klasyczne rozwiązania, które można indywidualnie ozdobić za pomocą różnorodnych dodatków. Jest to z pewnością tańsze rozwiązanie, a raz zakupione meble posłużą przez wiele lat. Dziewczynom można zaproponować kolorowe lampki rozwieszone na komodzie młodzieżowej z wieloma szufladami czy ozdobny dywanik przy biurku, który ożywi całą przestrzeń. Świetnym rozwiązaniem jest wybór z naszej oferty regału stojącego, gdyż na półkach można ustawić ulubione dekoracje, ramki ze zdjęciami czy po prostu szkolne podręczniki. Jeśli Twoja córka uwielbia modę i jej ubrania nie mieszczą się w szafkach, koniecznie zdecyduj się na zakup szafy młodzieżowej. Nasza propozycja tego rodzaju mebli młodzieżowych dla dziewczynki to dwa warianty: pierwszy – szafa z 2 drzwiami, wewnątrz jedna półka, pod nią drążek po jednej stronie oraz 3 półki po drugiej stronie; drugi – szafa z 3 drzwiami (jedne drzwi z lustrem), w środku 3 półki i 3 szuflady, w bocznych częściach szafy po dwie półki oraz drążek.

Tanie meble młodzieżowe – gdzie ich szukać?

Nie należy oszczędzać na jakości, ale w przypadku urządzania pokoju nastolatka warto mieć świadomość tego, że najprawdopodobniej za 3-4 lata i tak meble młodzieżowe będzie trzeba zmienić. Postaw więc na uniwersalne rozwiązania, a takie proponuje Domekon – internetowy sklep meblowy. Szeroki asortyment, wysoka jakość, solidna konstrukcja, a także modny design idą w parze z konkurencyjnymi cenami. Dzięki silnemu nastawieniu na zadowolenie klienta nasza oferta tanich mebli młodzieżowych stale się powiększa. Warto zapoznać się z meblościankami młodzieżowymi ze względu na ich funkcjonalność, szafkami nocnymi oraz całymi zestawami mebli do pokoju młodzieżowego – składają się z różnych elementów, głównie z dużej szafy, łóżka, regału z wolnymi półkami oraz szafki wiszącej. Niektóre modele zawierają także biurko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Meble od Polskiego producenta

Masz pytania odnośnie naszych produktów, albo potrzebujesz porady?